Titles you rated
The MatchRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5