Movies
Ratings
138
VeteranRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0