Titles you rated
MaskRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0