Movies
Ratings
15
FrozenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0