Movies
Ratings
911
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.5
Sonic the HedgehogRated ★ 4.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
BedazzledRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Complete CollectionRated ★ 5.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.5
Wallace & Gromit's Cracking ContraptionsRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 4.0
Overwatch Animated Short: RecallRated ★ 4.5