Titles you rated
ContagionRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5