Series
Ratings
15
Dream High 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0