Titles you rated
Padam PadamRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
We All Cry DifferentlyRated ★ 5.0- Human TargetRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0- The Fugitive LawyerRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Palace of DreamsRated ★ 4.5
- Human TargetRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0