Titles you rated
MotherRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0