Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5