Series
Ratings
92
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0