Movies
Ratings
352
The Break-UpRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Love WreckedRated ★ 4.0
HeartbreakerRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
27 DressesRated ★ 4.0
The ReboundRated ★ 4.0
The SwitchRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.5
2 Days in ParisRated ★ 3.0
1 Litre of TearsRated ★ 5.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0
Little ManRated ★ 4.5
The Back-Up PlanRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
The JacketRated ★ 3.0