Movies
Ratings
105
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.0