Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 2.5
MulanRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Hunting GroundsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0