Series
Ratings
22
TempestRated ★ 0.5- The Catstody WarRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5