Titles you rated
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 5.0- The Secret Life of DogsRated ★ 4.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
Wonders of the Solar SystemRated ★ 4.0- Byzantium a Tale of Three CitiesRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 개항과 전쟁Rated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5