Movies
Ratings
100
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0