Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0