Series
Ratings
14
Bad GuyRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Singles VillaRated ★ 3.0- Family's HonorRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0- Pluto SquadRated ★ 2.0
- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
- The Fugitive LawyerRated ★ 3.5
- 제2악장Rated ★ 3.5
- ArgonRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 3.5