Movies
Ratings
119 The Face ReaderRated ★ 3.5 The Face ReaderRated ★ 3.5
 The Matrix ReloadedRated ★ 2.5 The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
 InceptionRated ★ 3.5 InceptionRated ★ 3.5
 AmélieRated ★ 4.0 AmélieRated ★ 4.0
 AlienRated ★ 4.0 AlienRated ★ 4.0
 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
 Ip Man 2Rated ★ 2.5 Ip Man 2Rated ★ 2.5
 Castle in the SkyRated ★ 3.5 Castle in the SkyRated ★ 3.5
 The ChorusRated ★ 4.0 The ChorusRated ★ 4.0
 Iron ManRated ★ 3.5 Iron ManRated ★ 3.5
 The Bourne UltimatumRated ★ 3.0 The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
 RiddickRated ★ 3.0 RiddickRated ★ 3.0
 TroyRated ★ 3.0 TroyRated ★ 3.0
 The Hot ChickRated ★ 3.5 The Hot ChickRated ★ 3.5
 Saw IIRated ★ 4.0 Saw IIRated ★ 4.0
 Schindler's ListRated ★ 4.5 Schindler's ListRated ★ 4.5
 (500) Days of SummerRated ★ 3.5 (500) Days of SummerRated ★ 3.5
 Ip ManRated ★ 3.0 Ip ManRated ★ 3.0
 JumanjiRated ★ 3.0 JumanjiRated ★ 3.0
 The Phantom of the OperaRated ★ 3.5 The Phantom of the OperaRated ★ 3.5