Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Do Unto OthersRated ★ 1.5
HungerRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0