Movies
Ratings
22
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0