Titles you rated
- Louie Season 1Rated ★ 4.5
- ScrubsRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
IntelligenceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0
Call My AgentRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0