Titles you rated
IRIS 2Rated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0