Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0