Series
Ratings
13
KarmaRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0