Titles you rated
High SocietyRated ★ 1.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Dark TowerRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.5
A Special LadyRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The CommuterRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5