Series
Ratings
28
SherlockRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0