Series
Ratings
11
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0