Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.5
Sand CastleRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5