Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The HouseRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0