Titles you rated
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0