Movies
Ratings
128
Jurassic ParkRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0