Series
Ratings
23
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5