Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 4.0