Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
QuillsRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 3.5