Movies
Ratings
1581
The Man from EarthRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
It ComesRated ★ 4.5
RunRated ★ 4.5
Godzilla: City on the Edge of BattleRated ★ 4.0
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 0.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Detective Dee : The Four Heavenly KingsRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Fatal FrameRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0