Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
OfficeRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
10,000 BCRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0