Titles you rated
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 5.0
Ranking of KingsRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5