Movies
Ratings
383
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 2.5
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0