Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0