Movies
Ratings
203
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0