Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5