Titles you rated
DevsRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5- 우에노 주리와 다섯개의 가방Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.5