Movies
Ratings
33
FlippedRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5