Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5