Series
Ratings
182
Paradise RanchRated ★ 0.5
PhoenixRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 2.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 2.0
Wild RomanceRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 1.5
Love RainRated ★ 1.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
What's Up FoxRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 0.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5