Titles you rated
Three DaysRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0