Titles you rated
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Lake HouseRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5