Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Borg vs McEnroeRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Thin Red LineRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 5.0
The SalesmanRated ★ 4.0
Life and Nothing More...Rated ★ 3.5
QuillsRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Half of ItRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 2.5